Nabídky na klikačku

aneb Nabízejte své služby rychle a efektivně

Mnoho malých a středních firem vyhrává zakázky pomocí prodejních nabídek. Řídí tak prodej, který vytváří obrat a buduje vztahy se zákazníky. Přestože se jedná o důležitou front-endovou část působení organizací, jen málokterá ji má nastavenou efektivně. Přitom existuje dostupné řešení…

Tvoření nabídky může stát firmy nemalou energii a co víc, část kýženého obratu. Někdy to může být tím, že po vytvoření komplexní nabídky už máme další aktivity a již nenásledujeme klienta a nepomáháme mu s jeho rozhodnutím. Tato skutečnost může vést až ke ztrátě celé zakázky. Speciálně pak, pokud se náš produkt skládá z několika služeb nebo produktů současně.

Zejména menší firmy často nejsou schopny předpovědět své kapacity, a až ve chvíli, když je nabídka úspěšná, si uvědomí nedostatek kapacit. Proto je důležité mít nástroj, který zpracování nabídek ulehčí, a ušetřený čas lze následně využít na důležitější části businessu.

Jak na to? Vyvinuli jsme „nabídkovač“, který jednoduše vytváří, posílá a manažuje vaše nabídky po celou cestu k zákazníkovi. Především díky snadnému vytváření nabídek můžete rychle reagovat na příležitost, ať už se objeví kdekoliv a kdykoliv. Stač pár kliknutí a vygenerujete PDF, které můžete poslat na vybranou adresu přímo z excelového nástroje. K nabídce je samozřejmě možné se kdykoliv vrátit, upravit ji a poslat znovu. Naši klienti uvádí, že náš nástroj dokáže ušetřit až 80 % času, který dříve trávili znovu a znovu vytvářením prodejních nabídek. Díky tomu jich mohou připravovat více a současně efektivněji alokovat své kapacity.

Perete se s vytvářením nabídek? Také cítíte, že vám zabírají více času, než je třeba? Napište nám a připravíme vám jednoduché řešení, které vám pomůže pracovat snadněji a hlavně tam, kde je to skutečně důležité.

Igor Ďatko